O studiu

K dětskému snu, stát se kosmetičkou, byla cesta zdlouhavá. Po vystudování střední zdravotní školy (obor všeobecná sestra) a fyzioterapie (obor diplomovaný fyzioterapeut) mě vítr zavál k obchodu, konkrétně do prostředí farmacie. Manažerské pozice byly časově velmi náročné, prostor na další vzdělávání se, a přiblížení se tak dětskému snu, objevil teprve při mateřské „dovolené“ .

Tou dobou se začaly objevovat trendy bio, eko, organic. Já sama se začala více zajímat o původ potravin, následně i o to, co nás obklopuje….do čeho balíme věci nebo co kupujeme za oblečení. Bylo jasné, že jako kosmetička budu pracovat s něčím, co půjde tímto směrem. Stále sleduji novinky na trhu a velmi mě těší, že je již z čeho vybírat.

Tak jako jsme zvyklí si pravidelně čistit zuby, pravidelně se hýbat, měla by být samozřejmostí i odborná péče o pleť, tedy mít „po ruce“ svou kosmetičku Proto neváhejte a přijďte ke mně do studia.

Ať už máte či nemáte problematickou pleť, vždy si báječně odpočinete a dostanete i bezkonkurenční masáž obličeje, rukou či chodidel od bývalé fyzioterapeutky.

Moc se na vás těším, Vaše kosmetička Jana Milec.