Naše služby

Nejnovější estetické infuze aktivních látek se snoubí do autentických produktů, které podporují zdraví pleti a řeší estetické problémy. Organické složení, až 99% zodpovědně získávaných přírodních látek. Careliky výrobní proces probíhá od začátku do konce na jednom místě, což umožňuje důslednou kontrolu nad celým procesem. Pokročilé moderní vědecké poznatky spojené s nejkvalitnějšími ingrediencemi a kombinace mezinárodní kosmetické vědy a technologií s klientských požadavky na moderní a efektivní péči zajišťují neustálé novinky a trendy odrážených v nabídce Careliky

Make-up, to je krása, šarm a barva - a ještě tolik víc… Díky make-upu se stáváme zářivějšími a sebevědomějšími, takže se cítíme i šťastnějšími. Filozofie Vagheggi je založená na rostlinách a tvoří její základ. Receptury využívají silné ingredience jako je tapioka, kyselina hyaluronová, jablečná voda a vláknina, máslo muru muru a rostlinné extrakty jako je ostrožka, lopuch nebo lékořice. Dekorativní kosmetika Vagheggi je příjemná jak vůní, tak svými pigmenty, opravdu se s ní dá vykouzlit jemný “look” na den, ale i večerní líčení překvapí.

Algotherm je na francouzském trhu od roku 1962 a využívá síly mořských řas, konkrétně z oblasti Iroiského moře - jihozápadní části Francie, oblast Bretaň. Už více než 60.let Algotherm analyzuje mořské řasy a mořské prostředí jako takové, s cílem najít ty nejlepší aktivní účinné látky pro pokožku. Produkty obsahují minimálně 95% složek přírodního původu, avšak staví na dermokosmetickém základu a funguje. Využití mořských řas, mořské vody, dermokosmetických molekul a manuálních technik, tvoří Algotherm jedinečnou kosmetikou.

RITUÁL DISCOVERY: První kontaktní péče, vhodné i pro aknózní stavy pleti, hloubkové čištění pleti vč. masky, doporučení produktů na domácí péči.
60 min

RITUÁL INTENSE: Intenzivní výživná péče, péče na míru. At' už je pleť citlivá, dehydrovaná, suchá, nebo pigmentovaná, hloubkovým čištěním to vždy začíná, intenzivní masáží obličeje pokračuje, vybereme dle stavu pleti masku a na závěr Vám doporučíme vhodné produkty na vaší každodenní péči, která je víc než důležitá.
75 min

RITUÁL PERFORMANCE: Revoluční omlazující péče, kdy volíme vyhlazení vrásek nebo zpevnění a lifting. Začínáme uvítacím rituálem, zpomalíme tempo a soustředíme se na dech. Hloubkové čištění je samozřejmostí, odstraníme nečistoty, odumřelé kožní buňky a “otevřeme” pleť. Následuje klasická masáž obličeje a dekoltu, uvolníme fascie a svaly, podpoříme tok lymfy. Poté pokračujeme masáží pomocí “marine masážních polštářků”, naplněné mořskými řasami nahřáté v koncentrátu s mořskou solí. Dalším krokem je masáž baňkami, tuto masáž volíme chceme-li liftovat, zvedat povadlé kontury obličeje nebo volíme masáž s gua-shou a rollerem na vyhlazení vrásek. Dle zacílení volíme i alginátovou masku a během ní provádíme masáž rukou. Rituál zakončujeme nanesením pleťových sér, krému a probouzecím rituálem. Doporučení produktů na každodenní péči je samozřejmostí, protože jen tak můžete sledovat dlouhodobé výsledky.
120 min

Slavný australský epilační vosk LYCON, jež je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem Vám nabízíme v našem studiu. Nemusíte se starat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku, zvláště pokud se jedná o citlivé partie, jako jsou obličej, podpaží či oblast třísel… Důvodem je použití těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic a včelího vosku při jejich výrobě. Obsahují levanduli, aloe vera, azulen, heřmánek, růži a další přírodní látky, které jsou vhodné pro citlivou pokožku. Vosk se nanáší na olejem ošetřenou pokožku, díky tomu se vosk nepřilepí na kůži a nedojde tak ve fázi „strhávání vosku“ k jejímu poškození. Nízká teplota tání, flexibilita a mimořádné výživové vlastnosti poskytují péči i té nejcitlivější pokožce.

MADEROTERAPIE

Maderoterapie nebo-li terapie dřevem, je masážní technika pocházející z Kolumbie se speciálně navrženými dřevěnými válečky pro tělo a pleť. Během maderoterapie dochází k přírodnímu odbourávání tukové a fibrózní celulitidy. Stimuluje se krevní oběh a odtok lymfy. Zrychlením metabolismu účinky maderoterapie trvají déle než samotná terapie.

Kontraindikace: onkologicky nemocní, trombóza + léky na ředění krve, hyperfunkce štítné žlázy, těhotné a kojící, srdeční onemocnění a otoky, příznaky renálního onemocnění, křečové žíly, dermatitida, kožní onemocnění, kožní citlivost, především lidé trpící na modřiny, hypertenze

Co maderoterapií získáš? Celulitida se začne rozkládat, aktivuje se lymfatický systém, odstraňujeme toxiny z těla, tonujeme a napínáme kůži, energii v sobě dáváme do latě, snižujeme stres.

Pro maximální účinky se doporučuje absolvovat intenzivní kúru 5 - 10 masáží po sobě jdoucích s intervalem cca 3-5 dní. . Následně udržovací kúru jednou měsíčně. Během roku je vhodné udělat 3-6 měsíců pauzu, záleží na tělesném stavu.

MIKROJEHLIČKY

Neinvazivní kosmetické mikrojehličkování, které pomáhá s redukcí vrásek, zvyšuje tonus pleti, dochází ke zpevnění kontur obličeje, celkovému zlepšení stavu pleti a přináší efektivní řešení pro mnoho estetických problémů vznikajících na pokožce.

Kontraindikace: onemocnění srdce, kardiostimulátor, onkologická onemocnění, špatná srážlivost krve, cukrovka, autoimunní onemocnění, těhotenství

Průběh péče: podepsání informovaného souhlasu, odlíčení a tonizování pleti, nanesení podkladového gelu a pleťového séra, poté samotné mikrojehličkování, nanesení alginátové masky, krém / ochranný krém s SPF

Doporučení před a po péči: již po první péči jsou viditelné výsledky. Pro maximální účinky doporučujeme 3 sezení po 4 – 6 týdnech podle typu pleti. Pokožka po péči vypadá jako spálená od slunce, může být zarudlá, mohou vznikat mírné otoky, tyto efekty vymizí zhruba po 24 - 48 hodin. Po mikrojehličkování je nezbytné se vyhýbat slunci minimálně po dobu 14 dní, to samé platí pro solárium, saunu a bazén. Na pleť nesmí po dobu 72 hodin přijít make-up a produkty jemu podobné. Součástí péče je dárek od nás v podobě Panthenolu 7% krému, který mažete bezprostředně po mikrojehličkování během dne při pnutí pleti.

Komplexní estetická péče pro lokální použití, bezbolestná, bez jehel a vhodná pro každou oblast těla! Jedinečný peeling s dvoufázovou technologií, lipofilní složka chrání obsažené aktivní látky v peelingu, má hydratační účinek a podporuje hydrolipidový plášť kůže. Hydrofilní složka obsahuje inovativní směs TCA, AHA, BHA, PHA, aminokyseliny a vitamíny, zajišťuje hlubokou stimulaci kůže a má dodatečný revitalizační účinek.

Úkolem peelingu je zajistit nejhlubší průnik stimulačních složek, snížit ztrátu vlhkosti, obnovit ochranné vlastnosti pokožky. Kombinace těchto účinných látek vám umožní účinně bojovat proti stárnutí kůže, účinkům ultrafialového záření, pigmentace a projevům akné.

Výhody BioRePeelu: · Rychlé · Okamžitý výsledek · Multifunkční · Platí pro všechny věkové kategorie · Vhodný na pokožku obličeje a těla · Vhodné pro použití po celý rok · Nezpůsobuje zvýšenou fotocitlivost ·

Indikace pro použití: · Biorevitalizace pokožky obličeje a těla · Procedura je vhodná také pro mladou pleť s přítomností akné v akutním stádiu, komedonální forma akné, „mladých“ nebo „čerstvých“ jizev a jemných vrásek · Zacílení na zvětšené póry a mastnou pokožku · Dokáže odstranit některé typy melazmy a pigmentaci kůže ·