Naše kosmetika

Je kanadská celosvětově uznávaná společnost, která navazuje svými recepturami na maďarskou historii lázeňství a bylinkářství. Tradice výroby kosmetiky a vývoje receptur pro krásu a zdraví pleti v rodině sahá až do 50.let 20.století.

Přípravky Éminence Organics voní jen a pouze po aktivních ingrediencích, při nanášení na pleť tak prožíváte jedinečné šťavnaté okamžiky, jako při konzumaci toho nejkvalitnějšího ovoce, zeleniny a bylin. Během ošetření cítíte přesně to, co zažívá vaše pleť – ohňostroj, OSVĚŽENÍ, POVZBUZENÍ a OMLAZENÍ ve své nejčistší podobě.

Díky zpracování za studena, je 100% účinná, čerstvá, plná vitamínů, minerálů a antioxidantů. Je vysoce koncentrovaná a neobsahuje žádné syntetické složky jako většina pleťové kosmetiky. Nedusí vaší pleť deriváty ropy (minerální oleje, parafín) ani nedráždí mycími složkami v podobě sulfátů. Neobsahuje syntetické konzervanty, syntetická barviva ani dráždivé sulfáty. Zároveň nabízí produkty, které splňují náročné požadavky nejvýznamnějších certifikačních orgánů a není testovaná na zvířatech.

Slavný australský epilační vosk LYCON, jež je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem Vám nabízíme v našem studiu. Nemusíte se starat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku, zvláště pokud se jedná o citlivé partie, jako jsou obličej, podpaží či oblast třísel… Důvodem je použití těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic a včelího vosku při jejich výrobě. Obsahují levanduli, aloe vera, azulen, heřmánek, růži a další přírodní látky, které jsou vhodné pro citlivou pokožku. Vosk se nanáší na olejem ošetřenou pokožku, díky tomu se vosk nepřilepí na kůži a nedojde tak ve fázi „strhávání vosku“ k jejímu poškození. Nízká teplota tání, flexibilita a mimořádné výživové vlastnosti poskytují péči i té nejcitlivější pokožce.

Jen přírodní, čisté minerály, oleje a vosky a byliny z přírody. To je vše, co najdete v kosmetice Alima Pure. Žádné toxiny, žádné dráždivé látky, žádné konzervační látky, jen čistá krása. Alima Pure makeup neobsahuje žádné parabeny, sulfáty, syntetické barviva, ftaláty, dimethikon, ropné látky, mastek, oxychlorid bizmutu nebo nanočástice. Jejich kosmetika je prakticky bez alergenů a senzibilizátorů a je přirozeně antibakteriální.

Všechny použité složky jsou vytvořeny z přírodních minerálů a minerálních pigmentů, které jsou pečlivě vylepšeny v laboratořích podle velmi specifických norem stanovených FDA a evropskou směrnicí pro kosmetiku. Alima Pure Makeup je vyrobena z vysoce kvalitních přírodních složek, jako je oxid železitý, kaolin a slída; které se používají s minimálními přísadami pro maximální výkon. 100% čisté pigmentové látky jsou prospěšné pro vaši pokožku, které nabízejí ochranu proti slunci a jsou protizánětlivé. Alima Pure makeup je také bez lepku a není nikdy testován na zvířatech.